Skup Nieruchomości Warszawa

Zajmujemy się skupem nieruchomości na terenie Warszawy i okolic

JESTEŚMY FIRMĄ, KTÓRA ZAJMUJE SIĘ NIERUCHOMOŚCIAMI OD 15 LAT. DOŚWIADCZENIE ORAZ PROFESJONALIZM W TEJ DZIEDZINIE POZWALA NAM NA SZYBKĄ I SKUTECZNĄ POMOC KLIENTOM W ZAKUPIE ALE PRZEDE WSZYSTKIM W SPRZEDAŻY I POZBYCIU SIĘ NIERUCHOMOŚCI W SZYBKIM CZASIE. DZIAŁAMY NA PROSTYCH ZASADACH BEZ UKRYTYCH KRUCZKÓW. KLIENT DOSTAJE OD NAS WSZYSTKIE POTRZEBNE INFORMACJE I ZASADY DOTYCZĄCE EWENTUALNEJ TRANSAKCJI.

OFERUJEMY ZAKUP NIERUCHOMOŚCI NA TERENIE WARSZAWY, POMOC W ROZWIĄZANIU PROBLEMÓW FINANSOWYCH, PIENIĄDZE WYPŁACAMY W CIĄGU 24 H, PRZYJMUJEMY ZGŁOSZENIA RÓWNIEŻ TELEFONICZNIE LUB DROGĄ ELEKTORNICZNĄ (E-MAIL)

JEŚLI WPADŁEŚ W SPIRALĘ DŁUGÓW, POTRZEBUJESZ GOTÓWKI NA JUŻ A POSIADASZ NIERUCHOMOŚĆ NA SPRZEDAŻ TO NASZA OFERTA JEST WŁAŚNIE DLA CIEBIE. SPRZEDAJĄC NIERUCHOMOŚĆ MOŻESZ POZBYĆ SIĘ SWOICH PROBLEMÓW FINANSOWYCH. NASZ WYKWALIFIKOWANY ZESPÓŁ ODPOWIADA ZA SPRAWNY I SZYBKI PRZEBIEG WSZYSTKICH TRANSAKCJI.

INTERESUJĄ NAS NIERUCHOMOŚCI ZNAJDUJĄCE SIĘ NA TERENIE WARSZAWY PRZEZNACZONE DO GENERALNEGO REMONTU, W STANIE SUROWYM, W STANIE DEWELOPERSKIM.
PRZYJMUJEMY I ROZPATRUJEMY KAŻDĄ NIERUCHOMOŚĆ LECZ NIE KAŻDA OFERTA JEST PRZEZ NAS AKCEPTOWANA. JEŻELI ZAŚ DOCHODZI DO POROZUMIENIA I SPRZEDAJĄCY AKCEPTUJE PROPONOWANĄ PRZEZ NAS OFERTĘ DO SFINALIZOWANIA TRANSAKCJI DOCHODZI W MOŻLIWIE KRÓTKIM CZASIE.

JEŻELI NIESIESZ SIĘ Z ZAMIAREM SPRZEDAŻY DOMU, MIESZKANIA LUB DZIAŁKI MUSISZ WIEDZIEĆ, ŻE TO MOŻE DŁUGO TRWAĆ Z UWAGI NA TO, ŻE SĄ TO WYSOKOGOTÓWKOWE TRANSAKCJE. MY NATOMIAST PROPONUJEMY SKUP NIERUCHOMOŚCI W MOŻLIWE SZYBKIM CZASIE PO ZAPOZNANIU SIĘ Z NIERUCHOMOŚCIĄ DECYZJĘ WYDAJEMY W CIĄGU 24H. INTERESUJĄ NAS NIERUCHOMOŚCI NA TERENIE WARSZAWY – OBSŁUGUJEMY WSZYSTKIE DZIELNICE WARSZAWY.

ABYŚMY MOGLI NABYĆ TWOJĄ NIERUCHOMOŚĆ PRZYGOTUJ NIEZBĘDNE DOKUMENTY:
– AKT WŁASNOŚCI – PRAWNO NABYCIA NIERUCHOMOŚCI
– NUMER KSIĘGI WIECZYSTEJ
– WYPIS Z REJESTRU GRUNTÓW

DO KAŻDEGO PRZYPADKU PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE, JEŻELI NIE ZNALAZŁEŚ ZAKŁADKI PASUJĄCEJ DO TWOJEJ SYTUACJI ZAPRASZAMY DO KONTAKTU Z NAMI. ROZPATRUJEMY RÓWNIEŻ SKUP NIERUCHOMOŚCI ZADŁUŻONYCH.

PODĄŻAJĄC ZA STARĄ I JAKŻE ZNANĄ ZASADĄ W HANDLU „DANA RZECZ JEST WARTA TYLE ILE KTOS JEST W STANIE ZA NIĄ ZAPŁACIC” SZUKAJAC KOMPROMISU WYPŁACAMY NAWET DO 70% WARTOŚCI NIERUCHOMOŚCI.
ZAUFAŁO NAM JUŻ WIELU KLIENTÓW, KTÓRYM POMOGLIŚMY SPIENIĘŻYĆ W MOŻLIWIE SZYBKIM CZASIE NIERUCHOMOŚĆ.

Adres email:
kontakt@skupwarszawa.pl

Numer telefonu:

+48 885 111 123

Nasz adres stacjonarny:
04-761 Warszawa
ulica Zwoleńska